Ураааааа, за велики почетак!

Почетак сваког септембра у нашој школи означава радост учења, нових пријатељстава, заједничког одрастања, живота у школи. Tо је све посебно важно првацима, који увек изнова подмлађују школу.

Тако је и овог септембра нова генерација ђака први пут села у школске клупе, упознала вршњаке и што је најважније, сусрела се са својим учитељицама. Овај заиста посебан дан обележили су ученици млађих разреда припремивши свечану приредбу поводом пријема својих малених другара. Било је ту свега: игре, песме, глуме, рецитација.

Овако охрабрени и помало узбуђени прваци, од ове године распоређени у три одељења, са својим учитељицама Јеленом Ристивојевић (1/1), Весном Андрић (1/2) и Данијелом Траиловић (1/3), кренули су ка учионицама у један нови животни почетак.